Logo Bruko Bud
Otwarte od 8:00 do 18:00

52 582 86 90

Otwarte

8:00 - 18:00

brukomajster@gmail.com

Wynajem maszyn budowlanych i usługi transportowe

Wynajem sprzętu budowlanego do prac ziemnych oraz rozbudowana flota pojazdów ciężarowych niezbędnych przy pracach budowlanych jak betoniarki, gruszko-pompy, wywrotki i HDSy.

Usługi koparko-ładowarką JCB 3CX

Wykonujemy wszelkie prace ziemne od niwelacji terenu po różnego rodzaju wykopy, wymiany gruntów, podbudowy, odkrywki i rekultywacje.

Usługi koparko-ładowarką Łochowo, Gorzeń, Lisi Ogon

Ładowarka Hanomag 60E - 3,5m3

Dysponujemy profesjonalnymi, niezawodnymi maszynami, które dadzą sobie radę w każdych warunkach. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w operowaniu takim sprzętem, posiadają niezbędne uprawnienia, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług.

Usługi ładowarką Hanomag Łochowo, Lisi Ogon, Gorzeń, Bydgoszcz

Ładowarka teleskopowa - usługi

Lista zadań jakie wykonuje ładowarka teleskopowa jest niemalże nieograniczona. Dlatego niezależnie od charakteru prac zgłoś się do nas i zamów usługę lub nawiąż stałą współpracę.

Usługi ładowarką teleskopową Łochowo Bruko Bud

Wózek widłowy - Łochowo

Oferujemy pomoc gdy zamiast ładowarki teleskopowej będziesz potrzebował usługi wózkiem widłowym. Oferta dostępna tylko na terenie Łochowa.

Transport materiałów budowlanych autami ciężarowymi z HDS

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy pojazdy ciężarowe z systemem HDS o ładowności od 3,5t Realizujemy transport materiałów budowlanych wraz z załadunkiem i rozładunkiem w terminie i miejscu wskazanym przez klienta.

Transport betonu towarowego oraz wylewanie za pomocą pomp tłoczących

Posiadamy park maszynowy gwarantujący terminową dostawę betonu towarowego, w tym: betonomieszarki, gruszko-pompy, pompy do betonu, wywrotki do produktów półsuchych.

Wywrotki i auta skrzyniowe do transportu materiałów sypkich

Nasza flota  pojazdów to także wywrotki i skrzynie a także ciągniki siodłowe oraz naczepy przystosowane do transportu betonowych produktów półsuchych, ziemi oraz kruszywa. Dla naszych klientów realizujemy dostawy o pojemności od 1m3 do 26 m3