[column width=”eight” position=”first” ]
[slider][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/21.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/14.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/15.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/17.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/27.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/19.jpg[/slide][/slider][/column]
[column width=”eight” position=”last”]

Nasza firma istnieje od 1998 roku.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów Budowlanych jak również usługami. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze surowce co w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami pozawala nam oferować najwyższej jakości produkty. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja Bloczków Betonowych, Betonu Towarowego w klasach od B 5 do B 25, Pustaków Stropowych Teriwa oraz chemii budowlanej MASTERMIX.
Wszystkie produkowane przez nas wyroby podlegają ścisłej kontroli jakości. Oferujemy usługi transportowe i wynajem maszyn budowlanych. Posiadamy samochody ciężarowe marki MAN, Scania oraz koparko-ładowarkę JCB 3CX i ładowarkę HANOMAG 60E.

[/column]
W 2006 roku podpisaliśmy umowę z siecią hurtowni budowlanych GHB w której znajduje się ponad 140 firm co pozwala nam na budowę wspólnej marki i wizerunku przez co stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku. W GHB jesteśmy głównym dostawcą sigmaessays.com/buy-essay naszych prefabrykatów dla firm zrzeszonych w grupie co pozwala na płynną sprzedaż wyprodukowanych przez nas produktów.
W 2007 roku firma uruchomiła własną kopalnię kruszyw dzięki czemu mogliśmy obniżyć koszty produkcji by stać się jeszcze bardziej konkurencyjnym na rynku.
Od 2008 roku do naszej oferty wprowadziliśmy sprzedaż węgla z Polskich kopalni należących do Kompani Węglowej S.A.
Z roku na rok rozwijamy swoją działalność inwestując w nowoczesny sprzęt i powiększając ofertę aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że wybierając naszą firmę na swojego dostawcę, podejmiecie Państwo najlepszą z możliwych decyzji.

[column width=”eight” position=”first” ]
[slider][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/hurtownia-materialow-budowlanych-bruko-bud-431.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/hurtownia-materialow-budowlanych-bruko-bud-71.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/hurtownia-materialow-budowlanych-bruko-bud-81.jpg[/slide][slide link=”” title=””]http://bruko-bud.pl/wp-content/uploads/2014/03/hurtownia-materialow-budowlanych-bruko-bud-91.jpg[/slide][/slider][/column]
[column width=”eight” position=”last”]

Hurtownia Budowlana BRUKO- BUD istnieje od 2004 roku. W tym czasie związaliśmy się z wieloma producentami materiałów budowlanych. Pozwoliło nam to na zaproponowanie 10 for how create a research paper best service — https://wikiessays.com/editing-service Państwu szerokiej gamy produktów gwarantujących wysoką jakość.
Od 2006 roku jesteśmy w sieci hurtowni budowlanych GHB w której znajduje się ponad 140 firm co pozwala nam na budowę wspólnej marki i wizerunku przez co stajemy się bardziej konkurencyjni na rynku.Posiadamy dobrze rozwinięte zaplecze logistyczne pozwalające na szybką realizacją zamówień. W dziale handlowym spotkają się Państwo z wykwalifikowaną i profesjonalną obsługą, która doradzi w wyborze stosownych materiałów do budowy i remontu Państwa domu. Co roku staramy się poszerzać ofertę aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

[/column]

Napisz komentarz